Forum www.sp9pdg.fora.pl Strona Główna www.sp9pdg.fora.pl
Forum Szkolnego Klubu Krótkofalowców

Dlaczego trafiłem na to Forum?

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 12:41, 30 Sty 2013    Temat postu: Dlaczego trafiłem na to Forum?

Na początku, o sprawach PZK pisałem na związkowym Forum. ale jak widać po skutkach tej pisaniny,
nie znajdowała ona tam aprobaty Prezesa SP2JMR-a i jego "dworu".
Sypały się tzw. ostrzeżenia i okresowe blokady abym nie deprawował krótkofalarskiego narybku,
ujawniając to co nie powinno nigdy ujrzeć światła dziennego.
Prewencyjnie zamknięto je już po raz drugi.

Pisałem też prawdę na Forum SP7PKI, ale jego admin (SP8SIW) był wtedy przedstawicielem kieleckiego OT
w Zarządzie Głównym PZK i zadbał o zamknięcie mi ust (pióra).

Przewiduję, że Prezydium ZG PZK widzi już niekorzystne skutki swojej decyzji zamknięcia Forum związkowego.
Możliwe, że z czasem zrewiduje ją, bo teraz biernymi uczestnikami dyskusji o sprawach PZK są osoby spoza PZK.

Często atak na oczywistą nieprawidłowość w PZK był okrzyknięty za atak na cały Związek.
Uważam, że nie należy utożsamiać "grupki trzymającej władzę" z całym PZK!

vy 73! Jacek

SP9UNQ

Dołączył: 09 Paź 2012

Pomógł: 19 razy
Skąd: Dąbrowa Gónicza JO90OH
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 12:51, 30 Sty 2013    Temat postu:

witam. Nie wiem dla czego Twój znak kojarzył mi się z imieniem Arek.

Przepraszam.

Pozdrawiam.

to co piszesz o "księciu" Piotrze to prawda.

Obecnie stara się robić dobry PR ale dobry dla siebie odsuwając w cień Jurka.

Mam nadzieję, że Jurek i nie tylko on, obudzi się i co nieco zmieni.
Jak nie to tak jak w latach 80 krzykniemy "Pomożemy!" ( Edek mieszkał 2km w drodze prostej od mojego QTH) i coś się zmieni w ZG.

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 12:57, 30 Sty 2013    Temat postu:

SP9UNQ napisał:
witam. Nie wiem dla czego Twój znak kojarzył mi się z imieniem Arek.

Kol. Arkadiusz ma polski znak SP6OUJ, ma także amerykański, ale w tej chwili nie pamiętam go.

SP6OUJ

Dołączył: 29 Sty 2013

Pomógł: 3 razy
Skąd: Głubczyce
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 13:26, 31 Sty 2013    Temat postu:

Jestem też i ja. Prawdą jest, że zamykanie ust na dobre nikomu nie wychodzi. Znamy już z historii przypadki, kiedy niezadowoleni ludzie wychodzą na ulicę aby zaprotestować. Dla przypomnienia rok 1956, 1968, 1970, 1976, 1980.
Może trzeba dodac teraz 2013 ale w PZK?
Pewnie wyjdą nie jedne sprawki, które kryją kilogramy papieru gdzieś w sekretariacie w Bydgoszczy. Przeczytałem wątek na forum PKI, niestety nie mogę do niego tam się odnieść, bo mam tam "bana".
Być może i tu trafią dyskutanci, którym należy się kilka słów wyjaśnienia.
Sprzęt pozyskiwany z MON czy obojętnie od kogo nie może być wykorzystywany tylko dla członków PZK. On ma służyć wszystkim- całemu społeczeństwu- nie tylko członkom PZK. O tym mówi ustawa OPP i dalatego też nakazana była nowelizacja i dostosowanie statutów organizacji z OPP, gdzie wpisywało sie dwa punkty mówiące o tym, że zabrania się udzielania pożyczek..... oraz przekazywania sprzętu dla swoich członków na zasadach innych niż... itd.
I w tym miejscu zadam pytanie: Jakie są te zasady? Czy zostały określone? Czy każdy, nawet Kowalski z ulicy taki sprzęt mógł otrzymać? NIE!
Przykład z R-140. Czy PZK prowadzi BIP? NIE!
Nie zamieszcza tam informacji o zbędnych składnikach majątku. Powinni to robić i w pierwszej kolejności taki sprzęt powinien zostać sprzedany. Gdyby nie znalazł nabywcy, to dopiero został by przekazany do rozdania. Od lat tego się nie robi, mimo ży PZK jest OPP nie od wczoraj. Jest płatny administrator strony, który oprócz pensji ma wszystko gdzieś. Uzurpował sobie prawo być sędzią we własnej sprawie i oczywiście katem. Działa poza granicami prawa, lecz pewnie doczeka się "zapłaty" za swoje postępowanie. Fortuna kołem się toczy i w końcu każdego dopadnie ręka sprawiedliwości.
Wracając do mojego znaku, to ma 2 zagraniczne znaki. Amerykański to KB2UKG.

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 9:41, 27 Lut 2013    Temat postu:

Witam.

Spotkałem się z pytaniami odnośnie mojej nagłej i niezrozumiałej absencji na tym Forum.
Wyjaśniam, że uwierzyłem w zwróconą mi uwagę, jakoby "zjadliwość" mojej publicystyki tu oraz
na Forum SSR M. bardzo szkodziła przygotowywanej Konferencji w Senacie RP (12 marca 2013).
Moim zdaniem niewiele ta Konferencja wniesie poza zwykłym spotkaniem integracyjno-towarzyskim
(na koszt społeczeństwa), ale uległem wierząc, że powinienem pauzować do tego czasu.
Na bieżąco śledzę wszystkie pojawiające się tutaj posty i mam nadzieję, że czynnie powrócę
do prowadzonej tu polemiki na tematy PZK.

Nadchodzi stosowny czas, aby wreszcie posprzątać tą "stajnię Augiasza"!

vy 73! Jacek

PS. Ludzie zagrożeni przez ujawnienie niewygodnych dla nich faktów krzyczą,
że jakoby to jest atak na cały PZK,
Tak nie jest, nie ma odpowiedzialności zbiorowej!

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez SP9AKI dnia Śro 10:03, 27 Lut 2013, w całości zmieniany 1 raz
SP6OUJ

Dołączył: 29 Sty 2013

Pomógł: 3 razy
Skąd: Głubczyce
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 7:25, 01 Mar 2013    Temat postu:

Prezydium ZG PZK i GKR musi odpowiedzieć za swoje postępowanie, bo nie jest to ich prywatny folwark i działają na szkodę Związku.
Skoro PZK dostało karę od Izby Skarbowej za OT-37, to dlaczego się tego nie podaje do publicznej wiadomości? Jest to informacja publiczna.
W związku z tym trzeba zwrócić się z oficjalnym pismem o udzielenie tej informacji publicznej. Jeśli w ciągu 14 dni się jej nie otrzyma, to zgłosić to ON.

Post został pochwalony 0 razy
Wyświetl posty z ostatnich:
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.sp9pdg.fora.pl Strona Główna -> PZK - Polski Związek Krótkofalowców Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Skocz do: